Wij helpen u met al uw vragen over klimaatbescherming

Ook in de huidige Corona situatie zijn we beschikbaar zoals gewoonlijk!

 
 

ClimatePartner Nederland B.V. (Vestiging Den Haag)
Spaces de Rode Olifant
Zuid Hollandlaan 7
2596 AL Den Haag
Nederland 
[Kaart]

Telefoon +31 70 2073000
E-Mail netherlands@climatepartner.com

ClimatePartner Deutschland GmbH (hoofdkantoor)
St.-Martin-Str. 59
81669 München
Duitsland [Kaart]

Telefoon +49 89 1222875-0
Fax +49 89 1222 875-29
E-Mail germany@climatepartner.com

ClimatePartner Deutschland GmbH 
ClimatePartner Foundation GmbH (Vestiging Berlijn)

Sonnenallee 223
12059 Berlin
Duitsland [Kaart]

Telefoon +49 89 1222875-0
Fax +49 89 1222 875-29
E-Mail germany@climatepartner.com

ClimatePartner Deutschland GmbH (Vestiging Essen)
Goethestr. 89
45130 Essen
Duitsland [Kaart]

Telefoon +49 89 1222875-0
Fax +49 89 1222 875-29
E-Mail germany@climatepartner.com

ClimatePartner Austria GmbH (Vestiging Wenen)
Handelskai 92/Gate 2/1. OG/Top A
1200 Wien
Oostenrijk 
[Kaart]

Telefoon +43 1 9076143-0
E-Mail austria@climatepartner.com

ClimatePartner Switzerland AG (Vestiging Zürich)
Technoparkstr. 1
8005 Zürich
Zwitserland [Kaart]

Telefoon +41 43 556785-0
Fax +41 43 556 78 59
E-Mail switzerland@climatepartner.com

ClimatePartner UK Ltd. (Vestiging London)
Sustainable Workspaces
Riverside BuildingCounty Hall (3rd Floor)
Westminster Bridge Road
London SE1 7PB
UK [Kaart]

Telefoon +44 20 30938-251
Fax +44 203 0938 264
E-Mail uk@climatepartner.com

 

ClimatePartner LLC (Vestiging Boston)
501 Boylston Street
10th floor, c/o WeWork
Boston, MA 02116
USA [Kaart]

Telefoon +1 508 203 6366
E-Mail boston@climatepartner.com

ClimatePartner Sweden AB (Vestiging Stockholm)
Grev Turegatan 30
SE-114 38 Stockholm
Zweden [Kaart]

Telefoon +46 8 731 44 30
E-Mail sweden@climatepartner.com

ClimatePartner Italia S.r.l. (Vestiging Milan)
c/o WeWork
Via Vittor Pisani 15
20124 Milano
Italië [Kaart]

Telefoon +39 0200705513 / +39 0200705516
E-Mail italy@climatepartner.com

ClimatePartner Spain SL (Vestiging Barcelona)
c/o WeWork Community Workspace, S.L.
Carrer Tànger 86
08018 Barcelona
Spanje [Kaart]

E-Mail spain@climatepartner.com

ClimatePartner France SAS (Vestiging Paris)
39 avenue Pierre 1er de Serbie
75008 Paris
Frankrijk [Kaart]

Telefoon +33 6 78 62 93 89 / +33 6 78 62 93 96
E-Mail france@climatepartner.com